MEGASONEX Ultradźwiękowa szczoteczka elektryczna + Pasta do zębów Megasonex

Nowy

Połączenie szczoteczki Megasonex M8 i pasty zapewnia kompleksową higienę jamy ustnej. Pasta MEGASONEX została stworzona specjalnie z myślą o użytkownikach szczoteczek elektrycznych, sonicznych i ultradźwiękowych. Specjalnie dobrane składniki sprawiają, że pasta Megasonex wzmacnia i rozjaśnia szkliwo zębów, zapobiega próchnicy oraz nadwrażliwości.

Więcej szczegółów

Pytaj o dostępność


642,90 zł

Więcej

MEGASONEX M8 - ultradźwiękowa szczoteczka do zębówproducent: MEGASONEX
model: M8
gwarancja producenta: 24 miesiące
Instrukcja w j. polskimMegasonex to wyjątkowa szczoteczka do zębów, której działanie opiera się na połączeniu fal ultradźwiękowych z technologią soniczną. Dzięki zastosowaniu technologii ultradźwiękowej szczoteczka Megasonex nie wymaga tak agresywnego szczotkowania zębów jak w przypadku szczoteczek sonicznych i elektrycznych. Za pomocą szczoteczki MEGASONEX nie ma konieczności mechanicznego czyszczenia zębów - wystarczy delikatnie dotykać główką szczoteczki do powierzchni zębów, przesuwając ją tylko po kolejnych zębach.
Szczoteczka MEGASONEX, ze względu na właściwości „terapeutyczne” fal ultradźwiękowych, jest szczególnie polecana osobom: mającym problemy z dziąsłami, noszącym aparaty ortodontyczne, posiadającym uzupełnienia protetyczne, osobom z implantami zębowymi.

Szczoteczka ultradźwiękowa megasonex M8 od prestom.pl


Jak działają ultradźwięki w szczoteczce Megasonex?

Ultradźwięki, to dźwięki o częstotliwości tak wysokiej, że ludzkie ucho przestaje na niego reagować. Dlatego też fale emitowane przez szczoteczkę MEGASONEX nie są dla nas słyszalne w przeciwieństwie do fal emitowanych przez szczoteczki soniczne. Badanie kliniczne dowodzą, że fale ultradźwiękowe o częstotliwości terapeutycznej (1,6 Mhz) mają właściwości ANTYBAKTERYJNE i stają się nową bronią w walce z płytką nazębną.W szczoteczce MEGASONEX zastosowano specjalny kryształ, umieszczony w główce szczoteczki, który wprawiony w ruch wytwarza fale ultradźwiękowe o częstotliwości 1,6 Mhz = 1600000 Hz. Częstotliwość ta odpowiada aż 96 milionom pulsacji na minutę i jest wielokrotnie większa niż w przypadku tradycyjnych szczoteczek elektrycznych.
Szczoteczki soniczne wprawiają główkę szczoteczki w ruch od 15000 do 40000 ruchów na minutę (co odpowiada 333Hz). Częstotliwość ta jest więc niższa od tej wykorzystywanej w szczoteczce MEGASONEX aż o ok. 4800 razy.Zastosowana w szczoteczce MEGASONEX częstotliwość fal ultradźwiękowych jest całkowicie bezpieczna i została dopuszczona do użytku „domowego” przez amerykańską Agencja ds. Żywności i Leków już ponad 20 lat temu. O jej bezpieczeństwie najlepiej świadczy fakt, że lekarze od wielu lat używają tej lub podobnych częstotliwości fal dźwiękowych do leczenia uszkodzonych i złamanych kości oraz ran skóry.
Właśnie ze względu na to zastosowanie częstotliwość ta (1,6 Mhz) potocznie nazywana jest – „terapeutyczną”. Dla nas najważniejsze jest jednak to, że fale dźwiękowe o tej częstotliwości mają również działanie antybakteryjne.


Jak pokazują wyniki badań, częstotliwość „terapeutyczna” fal dźwiękowych niszczy znajdujące się w jamie ustnej bakterie, nie tylko poprzez rozrywanie istniejących pomiędzy nimi połączeń, ale także niszczenie powierzchni ich komórek. Efekt ten osiągany jest już w momencie, gdy zęby znajdują się w odległości 5 mm (!!!) od powierzchni włosia szczoteczki.


Korzyści ze stosowania szczoteczki MEGASONEX:

 • DELIKATNIE oczyszcza
  Dzięki zastosowaniu technologii ultradźwiękowej szczoteczka MEGASONEX nie wymaga tak agresywnego szczotkowania zębów jak w przypadku szczoteczek sonicznych i elektrycznych. Unikamy więc ścierania szkliwa oraz podrażnień dziąseł, które mogą pojawić się przy korzystaniu z manualnych i elektrycznych szczoteczek do zębów.
 • DOKŁADNIE oczyszcza
  Fale ultradźwiękowe emitowane przez szczoteczkę MEGASONEX wychodzą do 5 mm ponad linię włosia szczoteczki. Dzięki temu masz możliwość czyszczenia miejsc, do których nie jesteś w stanie dotrzeć zwykłą szczoteczką. MEGASONEX pozwala na dotarcie nawet do najtrudniej dostępnych obszarów jamy ustnej. Emitowane przez szczoteczkę ultradźwięki docierają zarówno w przestrzenie międzyzębowe, jak i do 5 mm poniżej linii dziąsła.
 • Posiada WŁAŚCIWOŚCI TERAPEUTYCZNE
  Szczoteczka MEGASONEX emituje podczas szczotkowania fale ultradźwiękowe o częstotliwości 1,6 MHz, które dzięki swoim właściwościom antybakteryjnym i biostymulującym, są określane mianem „terapeutycznych”. Szczoteczka dodatkowo, poprzez delikatny masaż dziąseł, poprawia krwiobieg w tkankach miękkich jamy ustnej.
 • ŚWIEŻOŚĆ I CZYSTOŚĆ
  Codzienne mycie zębów szczoteczką MEGASONEX sprawia, że Twoje zęby są świeże i czyste.

Szczoteczka MEGASONEX posiada 3 tryby pracy:

 • NORMALNY – 18 000 wibracji na minutę + fale ultradźwiękowe 1,6 MHz
 • DELIKTANY – 9 000 wibracji na minutę + fale ultradźwiękowe 1,6 MHz
 • BEZ RUCHU – brak wibracji, (szczoteczka manualna) + fale ultradźwiękowe 1,6 MHz

Pasta Megasonex


pasta MEGASONEX Pasta MEGASONEX została stworzona specjalnie z myślą o użytkownikach szczoteczek elektrycznych, sonicznych i ultradźwiękowych ale może być stosowana również w połączeniu ze szczoteczkami manualnymi.
Specjalnie dobrane składniki sprawiają, że pasta Megasonex wzmacnia i rozjaśnia szkliwo zębów, zapobiega próchnicy oraz nadwrażliwości. Pasta w odróżnieniu od innych past dostępnych na rynku, nie zawiera fluoru tylko Nano-hydroksyapatyt, związek, który wzmacnia i odbudowuje szkliwo. Nano-hydroksyapatyt pomaga odbudować szkliwo, dzięki czemu zęby stają się jaśniejsze, mocniejsze i bardziej gładkie. W formule MEGASONEX zawarty jest również xylitol – naturalny słodzik, który występuje we włóknach wielu popularnych owoców. W przeciwieństwie do cukru xylitol działa przeciwbakteryjnie i wzmaga buforowość śliny. Dodatkowo na długi czas utrzymuje świeży, chłodny posmak w ustach.
Więcej informacji i zalet pasty do zębów znajdziesz TUTAJ


MEGASONEX Pasta z hydroksyapatytem i ksylitolem

Kupując ten produkt otrzymacie Państwo:

 • 1 szczoteczka MEGASONEX M8
 • 2 końcówki wymienne (miękką i twardą)
 • pastę do zębów Megasonex 80 ml GRATIS
 • Ładowarkę indukcyjną
 • Etui podróżne
 • gwarancję producenta - 24 m-ce
 • instrukcję użytkowania w języku polskim i angielskim
Opakowanie szczoteczki ultradźwiękowej MEGASONEX

Porównanie szczoteczek Megasonex

Opinie

Oceń 
2015-12-10
bezproblemowo

szybka dostawa, fajna promocja, polecam!

  Oceń 
  2015-11-06
  super

  Wszystko ŚWIETNIE! szybko, bezproblemowo i tanio. polecam i dziękuje!

   Napisz swoją opinię !

   Napisz opinię

   MEGASONEX Ultradźwiękowa szczoteczka elektryczna + Pasta do zębów Megasonex

   MEGASONEX Ultradźwiękowa szczoteczka elektryczna + Pasta do zębów Megasonex

   Połączenie szczoteczki Megasonex M8 i pasty zapewnia kompleksową higienę jamy ustnej. Pasta MEGASONEX została stworzona specjalnie z myślą o użytkownikach szczoteczek elektrycznych, sonicznych i ultradźwiękowych. Specjalnie dobrane składniki sprawiają, że pasta Megasonex wzmacnia i rozjaśnia szkliwo zębów, zapobiega próchnicy oraz nadwrażliwości.

   Napisz opinię

   Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

   3 Inne produkty w tej samej kategorii: