Megasonex - Ultradźwiękowa szczoteczka elektryczna M8 + skrobak do języka GRATIS!!!

Nowy

Połączenie szczoteczki Megasonex M8 i ultradźwiękowego skrobaka do języka zapewnia kompleksową higienę jamy ustnej. Podobnie jak szczotkowanie zębów, czyszczenie języka jest bardzo ważną czynnością w codziennej higienie jamy ustnej.

Więcej szczegółów

Pytaj o dostępność


638,90 zł

-4,00 zł

642,90 zł

Więcej

MEGASONEX M8 - ultradźwiękowa szczoteczka do zębówproducent: MEGASONEX
model: M8
gwarancja producenta: 24 miesiące
Instrukcja w j. polskimMegasonex to wyjątkowa szczoteczka do zębów, której działanie opiera się na połączeniu fal ultradźwiękowych z technologią soniczną. Dzięki zastosowaniu technologii ultradźwiękowej szczoteczka Megasonex nie wymaga tak agresywnego szczotkowania zębów jak w przypadku szczoteczek sonicznych i elektrycznych. Za pomocą szczoteczki MEGASONEX nie ma konieczności mechanicznego czyszczenia zębów - wystarczy delikatnie dotykać główką szczoteczki do powierzchni zębów, przesuwając ją tylko po kolejnych zębach.
Szczoteczka MEGASONEX, ze względu na właściwości „terapeutyczne” fal ultradźwiękowych, jest szczególnie polecana osobom: mającym problemy z dziąsłami, noszącym aparaty ortodontyczne, posiadającym uzupełnienia protetyczne, osobom z implantami zębowymi.

Szczoteczka ultradźwiękowa megasonex M8 od prestom.pl


Jak działają ultradźwięki w szczoteczce Megasonex?

Ultradźwięki, to dźwięki o częstotliwości tak wysokiej, że ludzkie ucho przestaje na niego reagować. Dlatego też fale emitowane przez szczoteczkę MEGASONEX nie są dla nas słyszalne w przeciwieństwie do fal emitowanych przez szczoteczki soniczne. Badanie kliniczne dowodzą, że fale ultradźwiękowe o częstotliwości terapeutycznej (1,6 Mhz) mają właściwości ANTYBAKTERYJNE i stają się nową bronią w walce z płytką nazębną.W szczoteczce MEGASONEX zastosowano specjalny kryształ, umieszczony w główce szczoteczki, który wprawiony w ruch wytwarza fale ultradźwiękowe o częstotliwości 1,6 Mhz = 1600000 Hz. Częstotliwość ta odpowiada aż 96 milionom pulsacji na minutę i jest wielokrotnie większa niż w przypadku tradycyjnych szczoteczek elektrycznych.
Szczoteczki soniczne wprawiają główkę szczoteczki w ruch od 15000 do 40000 ruchów na minutę (co odpowiada 333Hz). Częstotliwość ta jest więc niższa od tej wykorzystywanej w szczoteczce MEGASONEX aż o ok. 4800 razy.Zastosowana w szczoteczce MEGASONEX częstotliwość fal ultradźwiękowych jest całkowicie bezpieczna i została dopuszczona do użytku „domowego” przez amerykańską Agencja ds. Żywności i Leków już ponad 20 lat temu. O jej bezpieczeństwie najlepiej świadczy fakt, że lekarze od wielu lat używają tej lub podobnych częstotliwości fal dźwiękowych do leczenia uszkodzonych i złamanych kości oraz ran skóry.
Właśnie ze względu na to zastosowanie częstotliwość ta (1,6 Mhz) potocznie nazywana jest – „terapeutyczną”. Dla nas najważniejsze jest jednak to, że fale dźwiękowe o tej częstotliwości mają również działanie antybakteryjne.


Jak pokazują wyniki badań, częstotliwość „terapeutyczna” fal dźwiękowych niszczy znajdujące się w jamie ustnej bakterie, nie tylko poprzez rozrywanie istniejących pomiędzy nimi połączeń, ale także niszczenie powierzchni ich komórek. Efekt ten osiągany jest już w momencie, gdy zęby znajdują się w odległości 5 mm (!!!) od powierzchni włosia szczoteczki.


Korzyści ze stosowania szczoteczki MEGASONEX:

 • DELIKATNIE oczyszcza
  Dzięki zastosowaniu technologii ultradźwiękowej szczoteczka MEGASONEX nie wymaga tak agresywnego szczotkowania zębów jak w przypadku szczoteczek sonicznych i elektrycznych. Unikamy więc ścierania szkliwa oraz podrażnień dziąseł, które mogą pojawić się przy korzystaniu z manualnych i elektrycznych szczoteczek do zębów.
 • DOKŁADNIE oczyszcza
  Fale ultradźwiękowe emitowane przez szczoteczkę MEGASONEX wychodzą do 5 mm ponad linię włosia szczoteczki. Dzięki temu masz możliwość czyszczenia miejsc, do których nie jesteś w stanie dotrzeć zwykłą szczoteczką. MEGASONEX pozwala na dotarcie nawet do najtrudniej dostępnych obszarów jamy ustnej. Emitowane przez szczoteczkę ultradźwięki docierają zarówno w przestrzenie międzyzębowe, jak i do 5 mm poniżej linii dziąsła.
 • Posiada WŁAŚCIWOŚCI TERAPEUTYCZNE
  Szczoteczka MEGASONEX emituje podczas szczotkowania fale ultradźwiękowe o częstotliwości 1,6 MHz, które dzięki swoim właściwościom antybakteryjnym i biostymulującym, są określane mianem „terapeutycznych”. Szczoteczka dodatkowo, poprzez delikatny masaż dziąseł, poprawia krwiobieg w tkankach miękkich jamy ustnej.
 • ŚWIEŻOŚĆ I CZYSTOŚĆ
  Codzienne mycie zębów szczoteczką MEGASONEX sprawia, że Twoje zęby są świeże i czyste.

Szczoteczka MEGASONEX posiada 3 tryby pracy:

 • NORMALNY – 18 000 wibracji na minutę + fale ultradźwiękowe 1,6 MHz
 • DELIKTANY – 9 000 wibracji na minutę + fale ultradźwiękowe 1,6 MHz
 • BEZ RUCHU – brak wibracji, (szczoteczka manualna) + fale ultradźwiękowe 1,6 MHz

Skrobak do czyszczenia języka


Skrobak MEGASONEX to dodatkowa końcówka do szczoteczki MEGASONEX, którą służy do czyszczenia powierzchni języka.
Czyszczenie języka jest bardzo ważną czynnością w codziennej higienie jamy ustnej. Większość bakterii, które są odpowiedzialne za tworzenie się płytki nazębnej oraz powstawanie nieświeżego oddechu, znajduje się właśnie na języku. Porowata powierzchnia, duża wilgotność oraz stałe dostarczanie pokarmu są wspaniałą okazją do kolonizowania się bakterii.
Końcówka przeznaczona jest do użytku tylko ze szczoteczką MEGASONEX. Skrobak montujemy dokładnie w taki sam sposób jak standardową końcówkę czyszczącą. Po jej założeniu szczoteczka MEGASONEX zamieni się w pierwszy na świecie ultradźwiękowy skrobak do czyszczenia języka.
Więcej informacji i zalet skrobaka do języka znajdziesz TUTAJ

Skrobak MEGASONEX może być używany w jednym z czterech następujących trybów:

 • Fale ultradźwiękowe 1,6 MHz + 18 000 ruchów sonicznych
 • Fale ultradźwiękowe 1,6 MHz + 9 000 ruchów sonicznych
 • Fale ultradźwiękowe 1,6 MHz (bez ruchów sonicznych)
 • Czyszczenie manualne (bez fal ultradźwiękowych i bez ruchów sonicznych)
końcówka w postaci skrobaka do języka, skrobak do języka Megasonex

Kupując ten produkt otrzymacie Państwo:

 • 1 szczoteczka MEGASONEX M8
 • 2 końcówki wymienne (miękką i twardą)
 • skrobak do języka GRATIS
 • Ładowarkę indukcyjną
 • Etui podróżne
 • gwarancję producenta - 24 m-ce
 • instrukcję użytkowania w języku polskim i angielskim
Opakowanie szczoteczki ultradźwiękowej MEGASONEX

Porównanie szczoteczek Megasonex

Opinie

Napisz opinię

Megasonex - Ultradźwiękowa szczoteczka elektryczna M8 + skrobak do języka GRATIS!!!

Megasonex - Ultradźwiękowa szczoteczka elektryczna M8 + skrobak do języka GRATIS!!!

Połączenie szczoteczki Megasonex M8 i ultradźwiękowego skrobaka do języka zapewnia kompleksową higienę jamy ustnej. Podobnie jak szczotkowanie zębów, czyszczenie języka jest bardzo ważną czynnością w codziennej higienie jamy ustnej.

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

3 Inne produkty w tej samej kategorii: