MEGASONEX Ultradźwiękowy skrobak do języka - końcówka szczoteczki

Nowy

Końcówka do szczoteczki MEGASONEX, którą służy do czyszczenia powierzchni języka.

PAMIĘTAJ!:
Czyszczenie języka jest bardzo ważną czynnością w codziennej higienie jamy ustnej!

Więcej szczegółów

45,00 zł

Więcej

Skrobak do czyszczenia języka
do ultradźwiękowej szczoteczki MEGASONEXproducent: MEGASONEX
ilość: 1 szt.Skrobak MEGASONEX to dodatkowa końcówka do szczoteczki MEGASONEX, którą służy do czyszczenia powierzchni języka.
Czyszczenie języka jest bardzo ważną czynnością w codziennej higienie jamy ustnej. Większość bakterii, które są odpowiedzialne za tworzenie się płytki nazębnej oraz powstawanie nieświeżego oddechu, znajduje się właśnie na języku. Porowata powierzchnia, duża wilgotność oraz stałe dostarczanie pokarmu są wspaniałą okazją do kolonizowania się bakterii.
Końcówka przeznaczona jest do użytku tylko ze szczoteczką MEGASONEX. Skrobak montujemy dokładnie w taki sam sposób jak standardową końcówkę czyszczącą. Po jej założeniu szczoteczka MEGASONEX zamieni się w pierwszy na świecie ultradźwiękowy skrobak do czyszczenia języka.

Skrobak MEGASONEX może być używany w jednym z czterech następujących trybów:

 • Fale ultradźwiękowe 1,6 MHz + 18 000 ruchów sonicznych
 • Fale ultradźwiękowe 1,6 MHz + 9 000 ruchów sonicznych
 • Fale ultradźwiękowe 1,6 MHz (bez ruchów sonicznych)
 • Czyszczenie manualne (bez fal ultradźwiękowych i bez ruchów sonicznych)
końcówka w postaci skrobaka do języka, skrobak do języka Megasonex

Sposób użycia:

 • Zamontuj skrobak na szczoteczce MEGASONEX.
 • Wybierz najbardziej odpowiadający Ci program.
 • Przyłóż skrobak w 3/4 długości języka, w okolicy tylnej części gardła.
 • Przesuwaj skrobak w stronę końca języka. Czynność tę należy powtórzyć kilkukrotnie po stronie prawej, lewej i środkowej.
 • Opłucz skrobak, wytrzyj do sucha i zdejmij ze szczoteczki.

Przy czyszczeniu języka należy szczególnie uważać na powierzchnię języka przy samej jego nasadzie, dlatego przykładamy skrobak w ok. 3/4 długości języka. W tym miejscu język jest bardzo delikatny i łatwo go uszkodzić. Jeden skrobak jest przeznaczony wyłącznie dla jednej osoby, aby wyeliminować możliwość przenoszenia zakażeń. U osób z odruchem wymiotnym należy stopniowo przyzwyczajać się do stosowania skrobaka. Zacznij czyszczenie od początku języka przechodząc następnie coraz głębiej. Należy także monitorować stan skrobaka. Kiedy zauważysz, że skrobak się zniszczył, widać na nim rowki lub nierówności należy wymienić go na nowy.Zalety skrobaka MEGASONEX:

  • NAPRAWDĘ ULTRADŹWIĘKOWY
   Dzięki zastosowaniu fal ultradźwiękowych o częstotliwości 1,6 MHz, firma MEGASONEX stworzyła pierwszy na świecie ultradźwiękowy skrobak do języka. Po uruchomieniu szczoteczki, z założoną końcówką do języka, zacznie ona emitować 192,000,000 pulsacji na minutę. Jest to dokładnie ta sama częstotliwość, która jak pokazują badania, rozrywa łańcuchy bakterii odpowiedzialne za tworzenie się płytki nazębnej w jamie ustnej.
  • OGRANICZNIK NACISKU
   Język spełnia ważną rolę w funkcjonowaniu organizmu dlatego należy o niego dbać w szczególny sposób. Język jest bardzo delikatnym narządem dlatego nasz skrobak został zaprojektowany tak, aby uniemożliwić, poprzez jego stosowanie, uszkodzenia brodawek czy kubków smakowych. Skrobak MEGASONEX pozwala na czyszczenie jedynie do głębokości 1 mm w głąb powierzchni języka.
  • PEŁNA KONTROLA
   Skrobak MEGASONEX został zaprojektowany tak aby zminimalizować dyskomfort związany z jego stosowaniem. Zbudowany jest z dwóch ramion o różnych średnicach, które pozwalają na wybór preferowanego sposobu czyszczenia.
  • REGULACJA MOCY
   Szczoteczka MEGASONEX umożliwia wybór jednego z trzech trybów pracy do czyszczenia języka. Skrobak może więc generować 18 000, 9000 lub zero ruchów sonicznych na minutę. Niezależnie od tego, który tryb pracy wybierzesz skrobak MEGASONEX zawsze będzie dodatkowo emitował fale ultradźwiękowe o częstotliwości 1,6 MHz, które rozbijają łańcuchy bakterii znajdujące się na języku.
  • DWIE STRONY SKROBAKA
   W odróżnieniu od innych skrobaków dostępnych na rynku, skrobak MEGASONEX posiada dwie krawędzie czyszczące o różnych parametrach. Do wyboru masz krawędź o szerokości 0,5 mm lub 1 mm i dzięki temu masz możliwość wyboru preferowanego sposobu czyszczenia.
  • SPECJALNA KRAWĘDŹ
   Skrobak MEGASONEX został wykonany z polipropylenu – specjalnego plastiku, który doskonale sprawdza się w przypadku tego typu urządzeń. Krawędź skrobaka została zaprojektowana tak aby nie uszkodzić brodawek językowych oraz kubków smakowych. Kiedy skrobak się zużyje należy wymienić go na nowy aby nie dochodziło do zranień powierzchni języka.

Ograniczenia w stosowaniu skrobaka:

Skrobak w trybie ultradźwięków nie został jeszcze przetestowany na kobietach w ciąży, chorych na cukrzycę, oraz osobach z wszczepionymi urządzeniami elektrycznymi (np. rozrusznik serca). W takich przypadkach, przed użyciem szczoteczki MEGASONEX, należy skonsultować się z lekarzem prowadzącym.


Opinie

Napisz opinię

MEGASONEX Ultradźwiękowy skrobak do języka - końcówka szczoteczki

MEGASONEX Ultradźwiękowy skrobak do języka - końcówka szczoteczki

Końcówka do szczoteczki MEGASONEX, którą służy do czyszczenia powierzchni języka.

PAMIĘTAJ!:
Czyszczenie języka jest bardzo ważną czynnością w codziennej higienie jamy ustnej!

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: