MEGASONEX Szczoteczka elektryczna ultradźwiękowa + 2 końcówki wymienne Soft

Nowy

629,00 zł

-8,00 zł

637,00 zł

Więcej

NOWA GENERACJA SZCZOTECZEK DO ZĘBÓW

Przedstawiamy Państwu ultradźwiękową szczoteczkę do zębów
MEGASONEX M8

MEGASONEX

producent: MEGASONEX
kod produktu: M8
gwarancja producenta: 24 miesiące
Instrukcja w j. polskim

 

 

Ultradźwiękowa szczoteczka MEGASONEX, dzięki zastosowaniu technologii fal ultradźwiękowych nie usuwa nalotu poprzez mechaniczne ścieranie, lecz za pomocą działania ultradźwięków rozbijających tworzącą się na zębach płytkę nazębną.


UWAGA!
Produkt jest przeznaczony do dystrybucji w Polsce, posiada polską wtyczkę zasilającą (bez przejściówek) oraz macie Państwo pewność, że realizacja gwarancji (podbita naszą pieczątką) w polskim autoryzowanym serwisie przebiegnie bezproblemowo.


Szczoteczka ultradźwiękowa megasonex od prestom.pl


Ultradźwięki, to dźwięki o częstotliwości tak wysokiej, że ludzkie ucho przestaje na niego reagować. Dlatego też, fale emitowane przez szczoteczkę MEGASONEX nie są dla nas słyszalne w przeciwieństwie do fal emitowanych przez szczoteczki soniczne.

 

Ale po co nam ultradźwięki w szczoteczce do zębów...?

 

Ultradźwięki stają się nową bronią w walce z płytką nazębną. Badanie kliniczne dowodzą, że fale ultradźwiękowe o częstotliwości terapeutycznej (1,6 Mhz) mają właściwości ANTYBAKTERYJNE(!).

Efekt ten w szczoteczce MEGASONEX jest możliwy do osiągnięcia dzięki zastosowaniu specjalnego kryształu umieszczonego w główce szczoteczki, który wprawiony w ruch wytwarza fale ultradźwiękowe o częstotliwości 1,6 Mhz = 1 600 000 Hz!. Częstotliwość ta odpowiada aż 96 milionom(!) pulsacji na minutę i jest wielokrotnie większa niż w przypadku tradycyjnych szczoteczek elektrycznych. Szczoteczki soniczne wprawiają główkę szczoteczki w ruch od 15 000 do 40 000 ruchów na minutę (co odpowiada 333Hz). Częstotliwość ta jest więc niższa od tej wykorzystywanej w szczoteczce MEGASONEX aż o ok. 4 800 razy!

Nowość a bezpieczeństwo...

 

Zastosowana w szczoteczce MEGASONEX częstotliwość fal ultradźwiękowych jest całkowicie bezpieczna i została dopuszczona do użytku „domowego” przez amerykańską Agencja ds. Żywności i Leków już ponad 20 lat temu. O jej bezpieczeństwie najlepiej świadczy fakt, że lekarze od wielu lat używają tej lub podobnych częstotliwości fal dźwiękowych do leczenia uszkodzonych i złamanych kości oraz ran skóry. Właśnie ze względu na to zastosowanie częstotliwość ta (1,6 Mhz) potocznie nazywana jest – „terapeutyczną”. Dla nas najważniejsze jest jednak to, że fale dźwiękowe o tej częstotliwości mają również działanie antybakteryjne.

 

Jak pokazują wyniki badań, częstotliwość „terapeutyczna” fal dźwiękowych niszczy znajdujące się w jamie ustnej bakterie, nie tylko poprzez rozrywanie istniejących pomiędzy nimi połączeń, ale także niszczenie powierzchni ich komórek. Efekt ten osiągany jest już w momencie, gdy zęby znajdują się w odległości 5 mm (!!!) od powierzchni włosia szczoteczki.

Za pomoca szczoteczki MEGASONEX nie ma więc konieczności mechanicznego czyszczenia zębów - wystarczy delikatnie dotykać główką szczoteczki do powierzchni zębów, przesuwając ją tylko po kolejnych zębach.Szczoteczka MEGASONEX, ze względu na właściwości „terapeutyczne” fal ultradźwiękowych, jest szczególnie polecana osobom: mającym problemy z dziąsłami, noszącym aparaty ortodontyczne, posiadającym uzupełnienia protetyczne, osobom z implantami zębowymi.

 

Korzyści ze stosowania szczoteczki MEGASONEX:

 

 • DELIKATNIE oczyszcza
  Dzięki zastosowaniu technologii ultradźwiękowej szczoteczka MEGASONEX nie wymaga tak agresywnego szczotkowania zębów jak w przypadku szczoteczek sonicznych i elektrycznych.Unikamy więc ścierania szkliwa oraz podrażnień dziąseł, które mogą pojawić się przy korzystaniu z manulanych i elektrycznych szczoteczek do zębów.

 • DOKŁADNIE oczyszcza
  Fale ultradźwiękowe emitowane przez szczoteczkę MEGASONEX wychodządo 5 mm ponad linię włosia szczoteczki. Dzięki temu masz możliwość czyszczenia miejsc, do których nie jesteś w stanie dotrzeć zwykłą szczoteczką. MEGASONEX pozwala na dotarcie nawet do najtrudniej dostępnych obszarów jamy ustnej.Emitowane przez szczoteczkę ultradźwięki docierają zarówno w przestrzenie międzyzębowe, jak i do 5 mm poniżej linii dziąsła.
 • Posiada WŁAŚCIWOŚCI TERAPEUTYCZNE
  Szczoteczka MEGASONEX emituje podczas szczotkowania fale ultradźwiękowe o częstotliwości 1,6 MHz, które dzięki swoimwłaściwościom antybakteryjnym i biostymulującym, są określane mianem „terapeutycznych”. Szczoteczka dodatkowo, poprzezdelikatny masaż dziąseł, poprawia krwioobieg w tkankach miękkich jamy ustnej.
 • ŚWIEŻOŚĆ I CZYSTOŚĆ
  Codzienne mycie zębów szczoteczką MEGASONEX sprawia, że Twoje zęby są świeże i czyste.
Szczoteczka ultradźwiękowa MEGSONEX od prestom

 

 

3 tryby pracy:

 

 

W celu uniknięcia ścierania powierzchni szkliwa czy uszkodzeń dziąseł większość stomatologów zaleca swoim pacjentom stosowanie miękkich szczoteczek do zębów. Dzięki unikalnym rozwiązaniom szczoteczka MEGASONEX jest idealnym wyborem w przypadku pacjentów z wrażliwymi dziąsłami czy wymagającymi bardzo dokładnego czyszczenia. Szczoteczka MEGASONEX, w odróżnieniu od konkurencyjnych produktów, może być naprawdę miękka i delikatna, ponieważ całą „brudną robotę” wykonują za nią emitowane fale ultradźwiękowe. Wibracje mechaniczne są co najmniej dwukrotnie mniejsze niż w przypadku konkurencyjnych produktów. Szczoteczka MEGASONEX posiada 3 tryby pracy:
 • NORMALNY – 18 000 wibracji na minutę + fale ultradźwiękowe 1,6 MHz
 • DELIKTANY – 9 000 wibracji na minutę + fale ultradźwiękowe 1,6 MHz
 • BEZ RUCHU – brak wibracji, (szczoteczka manualna) + fale ultradźwiękowe 1,6 MHz

W celu osiągnięcia optymalnych rezultatów producent zaleca stosowanie past dedykowanych do szczoteczek ultradźwiękowych, np. pasta MEGASONEX - dostępna u nas w sklepie!

Włosie szczoteczki wykonane zostało ze spacjalego materiału które zapobiega gromadzeniu się bakterii oraz grzybów na końcówce. Dodatkowo przy korzystaniu ze szczoteczki występuje samoistna dezynfekcja głowic, ponieważ ultradźwięki, które generuje szczoteczka MEGASONEX są nieszkodliwe dla człowieka, ale wywierają zabójczy wpływ na mikroorganizmy osadzone na zębach i w całej jamie ustnej.

Długość włosia jest większa niż w standardowych szczoteczkach co pozwala lepiej usuwać płytkę bakteryjną nie raniąc przy tym dziąseł.
W celu zachowania jak najlepszych właściwości czyszczących szczoteczki MEGASONEX producent zaleca wymianę końcówek czyszczących po ok. 3 miesiącach użytkowania. Jeżeli włosie szczoteczki po tym czasie będzie znacząco zużyte, jest to dla nas informacja, że szczotkujemy zęby zbyt mocno, co w dłuższym okresie czasu może spowodować m.in. recesje dziąseł. Dlatego pamiętaj, że nie należy przyciskać szczoteczki zbyt mocno do powierzchni zębów. Niech ultradźwięki wykonują za Ciebie całą "brudną robote". Dzięki temu unikniesz starcia szkliwa, recesji dziąseł a także częstego wymieniania końcówki szczoteczki na skutek jej nadmiernego zużycia :).
Zamawiając ten produkt w naszej firmie otrzymacie Państwo:
 • 1 szczoteczka MEGASONEX
 • 2 końcówki wymienne (miękką i twardą)
 • dodatkowo 2 końcówki Soft
 • Ładowarkę indukcyjną
 • Etui podróżne
 • podbitą przez naszą firmę gwarancję producenta - 24 m-cy
 • instrukcję użytkowania w języku polskim i angielskim
 • gwarancję satysfakcji
Opakowanie szczoteczki ultradźwiękowej MEGASONEX
Szczoteczka ultradźwiękowa nadaje się idealnie na prezentySzczoteczka MEGASONEX idealnie nadaje się na prezent. Szczoteczka ultradźwiękowa nadaje się idealnie na prezenty

 

 

Opinie

Napisz opinię

MEGASONEX Szczoteczka elektryczna ultradźwiękowa + 2 końcówki wymienne Soft

MEGASONEX Szczoteczka elektryczna ultradźwiękowa + 2 końcówki wymienne Soft

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

3 Inne produkty w tej samej kategorii: